اپل از هوم‌پاد مینی با قیمت ۹۹ دلار رونمایی کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

لحظاتی پیش، اپل در یک رویداد مجازی از بلندگوی هوشمند خود، به‌نام هوم‌پاد مینی رونمایی کرد. این بلندگوی هوشمند دارای قابلیت‌های جذابی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

هوم‌پاد مینی که یک بلندگوی هوشمند کوچک است دارای صدای بسیار باکیفیت، دستیار هوشمند سیری و امنیت و محافظت از حریم شخصی، ایجاد ارتباط کاربران با یکدیگر، تکنولوژی جدید صدا و … است.

این بلندگو دارای پردازنده S5 است که از قابلیت «صدای تطبیقی» پشتیبانی می‌کند. این قابلیت باعث خواهد شد که این بلندگوی صدای به‌مراتب واضح‌تر و بهتری پخش کند، به‌علاوه دارای درایورهای دینامیک و دو رادیاتور برای بیس موسیقی است که نشان از فوق‌العاده بودن کیفیت صدای این بلندگو دارد.

علاوه‌بر تمام قابلیت‌های گفته شده، هوم‌پاد مینی قابلیت اتصال به هوم‌پادهای دیگر در یک خانه را دارد که باعث می‌شود صدایی همه‌گیر از طریق هوم‌پادها در فضای خانه پخش شود. برای مثال قراردادن دو هوم‌پاد در اتاق می‌تواند تجربه صدای استریو را به کاربران بدهد. همچنین هنگامی که گوشی آیفون کاربر نزدیک به هوم‌پاد مینی شود، با لرزش آیفون متوجه ارتباط آن دو خواهد شد. از طریق این بلندگو می‌توان به اپل موزیک، پادکست، iHeartRadio ،Radio.com ،TuneIn، پاندورا و آمازون گوش کرد.

اپل برای بهبود ارتباط کاربر با هوم‌پاد، تعامل بین این بلندگو و سیری را افزایش داده است، به‌طوری‌که کاربران می‌توانند با استفاده از این بلندگو، از سیری که به‌صورت پیش‌فرض در آن قرار دارد سوال‌های مختلفی راجع به تاریخ، آب‌و‌هوا، لیست کارها و … بپرسند. همچنین کاربران هوم‌پاد در خانه می‌توانند از طریق هوم‌پاد مینی به یگدیگر پیام ارسال کرده و یا صدا ارسال کنند. اپل این قابلیت را «Intercom» نام‌گذاری کرده است. علاوه‌بر این‌ها، می‌توان به هوم‌پاد مینی قبل از ترک خانه دستور داد که مسیر مشخص شده از قبل برای رفتن به محل موردنظر کاربر را به مسیریاب خودرو ارسال کند تا آن را به محض سوار شدن بر خودرو نشان دهد.

هوم‌پاد مینی در رنگ‌های خاکسنری فضایی و سفید با قیمت ۹۹ دلار از ۶ نوامبر به فروش خواهد رسید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن