حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

ابزار CRM دیدار، نرم‌افزار Waze کسب‌وکار شما

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

فرض کنید در یک شب مه‌آلود، در جاده‌ای بدون علائم، با ماشینی بدون داشبورد از شما بخواهند دل به جاده بزنید و سفری را آغاز کنید. احتمالا برای سالم رسیدن به مقصد باید خیلی کند حرکت کنید، خیلی جاها باید برای مسیریابی بایستید و باید هزینه و زمان زیادی صرف برگشت از مسیرهای اشتباه کنید.

دیدار

حالا تصویر را عوض کنید:

همان شب مه‌آلود اما‌ در یک جاده با علائم راهنمایی واضح، با ماشینی که داشبورد کامل دارد و با یک موبایل که از طریق نرم‌افزار Waze نقشه را به شما نشان می‌دهد. خیلی قطعی، روشن و واضح است که در حالت دوم شما سریع‌تر، دقیق‌تر و کم‌هزینه‌تر به مقصد می‌رسید. دقیقا تصویر اول وضعیت مدیر کسب‌وکاری است که بدون داشتن نرم‌افزار CRM، شرکت خود را مدیریت می‌کند.

«فروش» قلب هر کسب‌وکار است؛ اگر این قلب درست کار نکند یا ایرادی پیدا کند که ما سریع آن را متوجه نشویم، احتمالا به مشکلی جدی برخواهیم خورد.

دیدار

نرم‌افزار CRM دستیار و داشبورد فروش کسب‌وکار شما است و به شما کمک می‌کند که هر لحظه از وضعیت قلب کسب‌وکارتان مطلع شوید و در صورت بروز مشکل، در همان لحظات اول مسیر را در راستای بهبود تغییر دهید. مثلا به این فکر کنید که در یک داشبورد خیلی شیک، اطلاعات زیر همیشه در دسترس شما باشد:

  • کدام تبلیغات شما بیشترین بازدهی را داشته است.
  • کدام کارمند فروش شما بیشترین تعداد مشتریان بالقوه را به مشتری تبدیل کرده است.
  • فعال‌ترین کارمندان شما چه کسانی هستند.
  • آخرین صحبت‌هایی که با هر مشتری انجام شده، چه بوده است.
  • وقتی تلفن زنگ می‌خورد، چه کسی پشت خط است و قبلا چه چیزهایی از شما خریده است. 
  • در هفته گذشته هر کارمند فروش شما چند بار برای پیگیری مشتری زنگ زده است.

و … 

یک مثال ساده:

این اعداد را به ترتیب بخوانید:

۲۳۷۸

۱۲۸۷۲

۹۸۲۱۲

۲۲۳۲

۹۱۱۱

حالا چشمان‌تان را ببندید و دوباره آن‌ها را تکرار کنید! احتمالا حافظه‌تان مدد نخواهد داد. داستان به همین سادگی است! وقتی تعداد مشتریان شما از تعداد انگشتان یک دست بیشتر می‌شود، احتمالا خیلی از پیگیری‌ها و درخواست‌های مشتری را فراموش می‌کنید و چون ردی از این فراموشی نیست (مثلا گزارشی ندارید که آن‌ها را به شما نشان دهد) زمانی متوجه می‌شوید که کار از کار گذشته است و شما در وسط یک جاده اشتباه با یک باک بنزین خالی گیر کرده‌اید.

نرم‌افزار CRM دیدار به ساده‌ترین شکل ممکن (با یک آموزش ۱۰ دقیقه‌ای) به شما کمک می‌کند که کسب‌وکار خود را هوشمندانه هدایت کنید و بدون استرس و با کمترین هزینه، همیشه در مسیر درست قرار بگیرید.

روی دکمه زیر کلیک کنید و ۱۵ روز رایگان قابلیت های دیدار را امتحان کنید. دیدار قطعا دیدگاه شما را در حوزه فروش هوشمندانه تغییر خواهد داد.

دیدار

برای  اینکه  هزینه اضافه به شما تحمیل نشودُ ما نرم‌افزار دیدار را با ۱۵ روز رایگان و ۳۰ روز ضمانت برگشت پول در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بدون یک ریال هزینه و پس از آنکه از اثربخشی نرم‌افزار CRM دیدار مطمئن شدید، از آن برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر