حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

مشخصات دوربین استفاده‌شده در گلکسی A72 فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تصاویر رندرشده از گلکسی A72 مدل 5G سامسونگ مشخص کرد که محصول جدید شرکت کره‌ای از دوربینی چهارگانه در پنل پشتی خود استفاده می‌کند. بااین‌حال، به جزئیات سخت‌افزاری ماژول چهارگانه دوربین و حسگرهای آن اشاره‌ای نشده بود.

حال، گزارشی منتشر شده که ویژگی‌های ماژول چهارگانه دوربین اصلی گلکسی A72 مدل 5G را فاش می‌کند. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، محصول معرفی‌نشده‌ی سامسونگ از دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین فوق‌عریض ۱۲ مگاپیکلسی، دوربین ۵ مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر ماکرو و دوربین ۵ مگاپیکسلی عمق‌سنج استفاده می‌کند.

شماره‌مدل این گوشی SM-A726B و شماره‌مدل مدل 4G آن نیز SM-A725F است. انتظار می‌رود مدل 4G با قیمتی بین ۴۵۰ تا ۵۰۰ یورو و مدل 5G نیز با قیمتی بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ یورو روانه‌ی بازار شود. در هیچ‌یک از گزارش‌ها مشخص نشده است آیا ازنظر سخت‌افزاری میان دو مدل 4G و 5G گلکسی A72 تفاوتی وجود خواهد داشت یا خیر. بااین‌حال، مدل 5G محصول معرفی‌نشده‌ی سامسونگ احتمالا از صفحه‌نمایشی ۶/۷ اینچی استفاده می‌کند که با حسگر اسکنر اثرانگشت ادغام شده است.

در ادامه بخوانید:

اصولا فناوری حسگر اسکنر اثرانگشت ادغام‌شده با صفحه‌نمایش ویژگی بود که در پرچم‌داران مشاهده می‌کردیم؛ اما به‌نظر می‌رسد در سال ۲۰۲۱ ترندها تغییر خواهد کرد و ویژگی‌هایی ازجمله ویژگی ذکرشده به محصولات میان‌رده و میان‌رده پریمیوم خواهد آمد. باید در نظر گرفت که پس از سری گلکسی اس و نوت، سری گلکسی A از محصولات مهم و پرفروش سامسونگ محسوب می‌شود. درپایان، باید اشاره کنیم که ضخامت گلکسی A72 احتمالا ۸/۱ میلی‌متر خواهد بود؛ البته با درنظر‌گرفتن برآمدگی دوربین به ۹/۹ میلی‌متر خواهد رسید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر