حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

۲۵ تا ۵۰ درصد تخفیف در بانک کتاب بیستک

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

معمولا هیچ گزینه‌ای در کنار کیفیت کالای اجناس یک فروشگاه به جز تخفیف، نمی‌تواند سیلی از مشتریان را به سوی خود به راه بیاندازد؛ به‌خصوص اگر این تخفیف مربوط به فعالیت خرید و فروش کتاب‌های کمک درسی و کنکوری باشد که نیاز مبرم این ماه‌های پایانی سال برای بچه‌های کنکوری است. از طرفی با وجود شرایط کرونایی امروز شنیدن خبرهای تخفیفی اجناس به‌صورت حضوری، میل به خرید را به خاطر خطر سلامتی، کاهش می‌دهد؛ اما در چنین وضعیتی نقش پُررنگ بانک کتاب‌هایی همچون بانک کتاب بیستک، بسیار نمایان می‌شود. بانک کتاب بیستک با تخفیف‌های فراوان و تنوع محصولات در جهت ایجاد آرامش برای دانش‌آموزان و کنکوری‌های عزیز در شرایط ویژه‌ی روزهای پایانی پاییز، زمستان خوبی را برای دانش‌آموزان عزیز رقم زده است.

بانک کتاب آنلاین بیستک، سرزمین تخفیف‌های اینترنتی

امروزه بسیاری از افراد اهل مطالعه، دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز از قیمت بالای کتاب‌ها و شرایط موجود برای خرید کتاب گلایه‌مند هستند؛ اما وجود بانک‌های اینترنتی کتاب همچون بانک کتاب بیستک، با تخفیف‌های بالا، بدون هزینه‌های جانبی مانند هزینه ایاب‌و‌ذهاب، می‌توانند فرصت خوبی را برای کاربران خود به وجود آورند. در همین راستا اگر همین حالا، سری به سایت فروش اینترنتی کتاب آنلاین بیستک بزنید، دسته‌بندی‌های زیادی از کتاب‌های کمک درسی و کنکوری را تخفیف‌های جذاب خواهید دید. بیستک کتاب، محصولات خود را با ۲۰ تا ۵۰ درصد زیر قیمت به دست مشتریان می‌رساند؛ به همین دلیل، خرید از بیستک برای شما بسیار مقرون به صرفه‌‌تر از خرید حضوری است. از طرفی حضور در فروشگاه‌های کتاب، هزینه‌های جانبی فراوانی از جمله هزینه‌ی حمل و نقل را نیز با خود به همراه دارد که بر هزینه تمام شده خرید کتاب‌ها افزوده می‌شود؛ اما بیستک کتاب این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند از امتیاز ارسال رایگان کتاب نیز بهره‌مند شوند. 

جشنواره‌ی تخفیف‌های ویژه‌ی بانک کتاب بیستک

‎خرید کتاب‌ کمک درسی و کتاب‌های مورد نیاز کنکور معمولا از اوایل سال تحصیلی یا حتی قبل‌تر از آن آغاز می‌شود؛ اما دانش‌آموزانی هستند که به دلایلی، خرید کتاب‌های مورد نیاز خود را به تعویق انداخته‌اند یا کتاب‌های فعلی، نیازشان را برطرف نمی‌کند. در این راستا بانک کتاب بیستک رسالت خود را در این می‌بیند که برای رفع نیاز و تأمین علایق عزیزان در تمام طول سال تحصیلی با ارائه‌ی بهترین کتاب‌ها از انتشارات برند و صاحب نام کشور تلاش کند و محصولات یادشده را با بهترین شرایط و بالاترین تخفیف ممکن در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. تخفیف ۲۵ تا ۵۰ درصدی بانک کتاب بیستک را به جرأت باید بالاترین حد احترام این بانک کتاب به خواسته‌ی مشتریان خود دانست.

بیستک

بانک کتاب بیستک همه‌ی تلاش خود را در این مسیر به کار بسته و در تازه‌ترین تخفیف‌های خود، تخفیف‌های شب یلدایی را با عنوان تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته که در بعضی کتاب‌ها از محصولات انتشارات نامدار، تا سقف ۵۰ درصد هم رسانده است. این بانک کتاب شرایط بسیار استثنایی را برای عزیزان دانش‌آموز و کنکوری برای خرید کتاب کمک درسی و آموزشی و کنکور فراهم می‌کند تا با خیال راحت و داشتن پشتوانه‌ای پربار، به شکستن شاخ غول کنکور ۱۴۰۰ در فرصت باقیمانده از سال تحصیلی بروند و موفقیت خود را رقم بزنند. به همین دلیل بیستک به همه‌ی متقاضیان کتاب‌های کنکور و کمک‌درسی پیشنهاد می‌دهد تا همین الان قبل از پایان یافتن فرصت شب یلدایی با مراجعه به بانک کتاب بیستک با خرید کتاب‌های مورد نیاز خود از تخفیف ویژه‌ی آن بهره‌مند شوند. در جشنواره یلدایی هر روز ۴۰ عنوان کتاب برای فروش ویژه گذاشته می‌شود که عناوین متفاوتی را دربرمی‌گیرد.

اهداف بانک کتاب بیستک از ارائه تخفیف‌های چشمگیر اینترنتی و جشنواره‌های فصلی

بانک آنلاین بیستک در طول سال و در جشنواره‌های مختلف، تخفیف‌های خود را در سایت قرار می‌دهد؛ چون از این طریق سعی دارد به اهدافی دسترسی پیدا کند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

  • هدف اول بانک کتاب آنلاین بیستک، برداشتن گام بزرگی در فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در حد وسع و توان برای بالا بردن ساعات مطالعه‌ی هم‌وطنان است؛ زیرا می‌داند که با این حرکت مؤثر در مسیر توسعه‌ی فرهنگی می‌تواند نهایت توان خود را در ایجاد عادت فرهنگ مطالعه در دیگران پیاده کند.
  • بانک کتاب بیستک با این کار فرصت فوق العاده‌ای را برای خرید بهترین کتاب‌ها از نام‌دارترین انتشارات ایجاد می‌کند که همیشه بیشترین متقاضی را در بین داوطلبان دارا هستند.
  • بانک کتاب بیستک با این کار، مشوق خرید اینترنتی اهالی کتاب و کتاب‌خوان می‌شود تا با خرید آنلاین به پس‌انداز و ذخیره زمان و انرژی خود بپردازند و با حضور نیافتن مخاطب در ترافیک‌های سرسام‌آور شهری برای تهیه‌ی نیازمندی‌های مطالعاتی خود و به تحقق رساندن برنامه‌ها، به‌ویژه برای کنکوری‌ها‌، کمک شایانی کند.
  • وقتی تخفیف‌های تشویقی سبب حضور و مراجعه به بانک کتاب می‌شود، مراجعه‌کننده را با گنجینه‌ای مواجه می‌کند که محتوای آن با دسته‌بندی منظم و هدفمند، طراحی شده است و این نظم، دسترسی آسان به تنوع زیاد از انواع کتاب‌ها را برای او فراهم می‌کند و مانع سردرگمی مراجعه کننده در انتخاب کتاب مورد نظر می‌شود.

بانک کتاب بیستک درکنار ارائه تخفیف‌های چشمگیر خود وظیفه پشتیبانی از خرید مشتریان خود را نیز بر خود واجب می‌داند و با خدمات و دسته‌بندی‌های مختلف در سایت خود همانند خدمات معرفی پرفروش‌ترین‌ها، معرفی پربازدیدها، دسته‌بندی کالا و آموزش خرید سعی می‌کند، راحتی و آسودگی خاطر مشتریان خود را در هنگام حضور دراین بانک کتاب فراهم سازد.

بیستک

گاهی اوقات تجربه‌ی یک بار خرید از بانک کتابی با مزایای ویژه می‌تواند مسبب عادت همیشگی برای سایر خریدهای اینترنتی شود. حال اگر افراد مراجعه‌کننده بدانند که بعد از ارسال سفارش کتاب حتی از نوع کمیاب‌ترین آن به بانک کتاب بیستک، در کمترین مدت، سفارشات را درِ منزل تحویل می‌گیرند، بی‌شک در ادامه‌ی راه خرید خود، بانک کتاب بیستک را به فراموشی نخواهند سپرد.

شماره‌تلفن‌های تماس با بانک کتاب بیستک:

  • ۰۲۱-۶۶۴۱۰۰۰۰
  • ۰۲۱-۶۶۴۱۲۵۰۰
  • ۰۹۱۲-۶۴۱-۲۵۰۰

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر