با گزارش عادل فردوسی‌پور رکورد جهانی پخش زنده اینستاگرام امروز شکسته می‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


«محمدجواد آذری جهرمی» در اینستاگرام خود نوشت: هر وقت مسابقه فوتبال مهمی برگزار می‌شد، ترافیک بین الملل اینترنت ایران به نصف زمان عادی می‌رسید و ترافیک داخلی ایران تقریبا دو برابر می‌شد. لنز، فیلیمو، آنتن، تیوا، نماوا، روبیکا و… به خوبی پاسخگوی نیازم مردم بوده و هستند.

او در واکنش به حواشی پیش آمده در خصوص گزارش فینال جام باشگاه‌های آسیا گفت: می‌شد امروز هم پلتفرم‌های ایرانی رکورد بزنند، اما برعکس و به دلیل برخی تنگ‌نظری‌ها که می‌دانید، ساعات دشواری به لحاظ ترافیکی برای شبکه اینترنتی کشور پیش رو خواهیم داشت.

به گزارش تک تایمز از ایرنا، جهرمی تصریح کرد: ما تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا با اهمیت دادن به انتخاب شما، همراه‌تان باشیم اما تقاضای ما از شما این است برای این‌که همه بتوانند از انتخاب‌شان بهره‌مند شوند، در زمان برگزاری فوتبال استفاده پرحجم مثل بعضی دانلودها از اینترنت را متوقف کنیم تا گزارش فوتبال به خوبی دیده شود.

وی افزود: تصور می‌کنیم رکوردهای جهانی نرم افزاری در پخش زنده، امروز شکسته خواهد شد و البته کار دشواری هم پیش‌روی نرم افزار میزبان خواهد بود.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت ۱۵:۳۰ و در فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف اولسان هیوندای کره‌جنوبی خواهد رفت. قرار است این مسابقه را عادل فردوسی پور از صفحه اینستاگرام فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) به صورت زنده گزارش کند. 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن