حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

عرضه به‌روزرسانی برای حل مشکل اتصال مک‌های دارای تراشه M1 به مانیتورهای التراواید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اپل اذعان کرده است که در هنگام اتصال مک‌های دارای تراشه M1 به مانیتورهای اکسترنال التراواید یا سوپر التراواید، مشکلاتی وجود دارد. این شرکت به‌زودی یک به‌روزرسانی برای حل این مشکل عرضه خواهد کرد. به نظر می‌رسد مک‌های دارای تراشه M1 رزولوشن اصلی این مانیتورها را تشخیص نمی‌دهند.

Macworld یک سند پشتیبانی بسیار مختصر را ارائه کرد:

اگر رزولوشن نمایشگر اکسترنال التراواید یا سوپر التراواید شما که متصل به مک دارای تراشه اپل M1 است، پشتیبانی نمی‌شود:

اگر مک دارای تراشه اپل M1 را به نمایشگر اکسترنال التراواید یا سوپر التراواید خود متصل کنید، ممکن است برخی از رزولوشن‌های پشتیبانی شده توسط صفحه‌نمایش شما در دسترس نباشند. اپل از این موضوع مطلع است و افزودن رزولوشن‌های جدید در به‌روزرسانی macOS آینده برنامه ریزی شده است.

برای مشاهده گزینه رزولوشن‌های اضافی برای نمایشگر خارجی خود، منوی Apple choose> Preferences System را انتخاب کنید، روی Displays کلیک کنید، سپس هنگام انتخاب مقیاس صفحه، کلید Option را فشار داده و نگه دارید.

LG-UltraWide

خط آخر این سند نشان می‌دهد – اما تضمین نمی‌دهد – که شما ممکن است بتوانید از طریق گزینه‌های مقیاس صفحه، رزولوشن مناسب‌تری را فعال کنید. البته مشخص نیست که این روش ممکن است رزولوشن اصلی نمایشگر شما را نشان دهد. در هر صورت، باید برای حل کامل این مشکل تا عرضه رسمی به‌روزرسانی جدید macOS صبر کنیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر