حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

آخرین فرصت ثبت ‌نام در دوره MBA و DBA دانشگاه تهران با قیمت سال قبل  

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تصمیم گرفت برای داوطلبانی که قصد شرکت در دوره‌های یک‌ساله نیمه‌حضوری MBA و DBA دارند، ظرفیت ویژه‌ای ایجاد کند تا با شهریه سال قبل در این دوره‌ها ثبت ‌نام کنند.

شهریه جدید ابلاغ‌شده برای دوره‌های یک‌ساله نیمه‌حضوری MBA با گرایش استراتژی و بازاریابی، مبلغ ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و تا قبل از پایان دی‌ماه می‌توانید با شهریه سال قبل یعنی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در این دوره ثبت ‌نام کنید.

شهریه دوره یک‌ساله نیمه‌‌حضوری DBA به مبلغ ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است که با ثبت ‌نام در این گروه ویژه، می‌توانید شهریه سال قبل یعنی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را با شرایط ویژه نقد و اقساط پرداخت کنید.

درباره دوره‌های MBA و DBA

دوره MBA و دوره DBA جزو شناخته‌شده‌ترین دوره‌های حرفه‌ای آموزش مدیریت در سراسر جهان به شمار می‌روند. مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها برای ارتقای شغلی، افزایش دانش و مهارت و همچنین گسترش شبکه حرفه‌ای‌ در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. این دوره‌ها حاصل انباشت سال‌ها تجربه مدیران موفق و تبدیل آن‌ها به دانش مدون است و با شرکت در این دوره‌ها، علاوه بر اینکه بسته‌ای ارزشمند از دانش کسب می‌کنید، می‌توانید شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهید.

دوره‌های یک‌ساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیرانی هستند که نمی‌توانند به مدت ۱ سال، ۲ روز از تایم هفتگی خود را به حضور در کلاس اختصاص دهند. با کمک پلتفرم پیشرفته آموزشی VLA، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز دروس خود را مطالعه کنید، تمرین‌ها و پروژه‌های دنیای واقعی کسب‌و‌کار را حل کنید و هر موقع اشکالی داشتید، با پشتیبان آموزشی و استاد خود از طریق سیستم تیکتینگ پلتفرم آموزشی در ارتباط باشید.

علاوه بر بخش غیر حضوری هر ۴۰ روز یک بار یک کلاس حضوری در روزهای جمعه تشکیل می‌شود تا دانش‌پذیران با اساتید و هم‌دوره‌ای‌های خود ارتباط مستقیم داشته باشند.

دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به‌صورت یک‌ساله برگزار می‌شود و در پایان برای فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شود. این گواهی‌ها قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارند.

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

با توجه به ظرفیت محدود این گروه و جهت پرداخت شهریه سال قبل، به وب‌سایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره 02122136764 تماس بگیرید.

همچین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی‌دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر