حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

ال‌جی وینگ از زمان عرضه با فروش ضعیف مواجه شده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اخیراً، OEM‌های گوشی‌های هوشمند دستگاه‌هایی با اشکال مختلف را منتشر می‌کنند. بیشتر این گوشی‌ها به غیر از ال‌جی وینگ تاشو هستند. این گوشی خاص بخشی از پروژه اکسپلورر ال‌جی است. اکنون و دو ماه پس از انتشار این گوشی، گزارشی از کره جنوبی گفته است که این تلفن هوشمند از زمان عرضه تاکنون از فروش ضعیفی رنج برده است.

طبق گفته شرکت هرالد، ال‌جی الکترونیکس موفق شد کمتر از ۵۰۰۰۰ واحد ال‌جی وینگ را در کشور خود کره جنوبی بفروشد. در صورتی که نمی‌دانید، این شرکت قصد داشت ۲ میلیون واحد برای بهبود وجهه نام تجاری خود بفروشد.

اما متأسفانه، میزان فروش ال‌جی وینگ فقط ۱۰ درصد از مقدار گلکسی نوت ۲۰ است؛ تلفنی از سامسونگ الکترونیک که تقریباً در همان زمان منتشر شد.

فروش این گوشی علی‌رغم اقدام ال‌جی U پلاس، شرکت رسمی مخابراتی شرکت ال‌جی که قیمت گوشی را از طریق موارد مختلف به نصف کاهش داد، عملکرد چشمگیری نداشته است. به همین ترتیب، فروش جهانی نیز بهبود نیافته است حتی اگر این شرکت سعی در فروش آن از طریق تبلیغات و قرار دادن این محصول در جدیدترین فیلم مایکل بی به نام «Songbird» و یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های گفتگوی آمریکایی یعنی برنامه زنده جیمی کیمل باشد.

LG-WING

گوشی هوشمند بعدی ال‌جی از نمایشگر رول‌شونده بهره خواهد برد

به عبارت دیگر، تنها فرصت دیگر ال‌جی الکترونیکس برای بازیابی وجهه نام تجاری خود در بازار تلفن‌های هوشمند، از طریق محصول دوم این شرکت تحت عنوان پروژه اکسپلورر است. این شرکت قبلاً تأیید کرده است که این دستگاه در آینده با صفحه‌نمایش رول‌شونده عرضه خواهد شد.

در مورد این تلفن اطلاعات زیادی در دست نیست به‌جز مجموعه‌ای از مشخصات ادعاشده و قیمت آن که ممکن است درست باشد یا نباشد. اما ما انتظار داریم که پیش از رونمایی رسمی از آن در اواخر سال ۲۰۲۱، اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی کسب کنیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر