حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

قیمت گوشی انعطاف پذیر گلکسی Z Flip سامسونگ لو رفت!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

رسانه تک تایمز – گوشی انعطاف پذیر جدید سامسونگ با نام گلکسی Z Flip به زودی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول حداکثر برابر با 1300 دلار برآورد شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده در رسانه های خبری کره ای، قیمت در نظر گرفته شده برای گوشی گلکسی Z Flip چیزی حدود 861 تا 1292 دلار است. بدین ترتیب هزینه خریداری نسل بعدی گوشی های انعطاف پذیر سامسونگ از قیمت فعلی موتورولا Razr کمتر خواهد بود. بنابراین اگر کمپانی کره ای محصول خود را زودتر به بازار بفرستد، احتمالا با استقبال بیشتری مواجه می شود.

گلکسی Z فلیپ احتمالا همزمان با گوشی های پرچمدار سری S20 عرضه خواهد شد. به عقیده برخی کاربران، این اقدام سامسونگ ممکن است توجهات را از خانواده گلکسی S20 برداشته و آن را به سمت گوشی تاشوی Z Flip معطوف کند. البته احتمال رخ دادن عکس ماجرا نیز وجود دارد؛ شاید با ورود مدل های جدید و خارق العاده S20، نیاز به خرید یک گوشی انعطاف پذیر کمتر شود.

قیمت گلکسی Z Flip

درباره مشخصات فنی گوشی انعطاف پذیر گلکسی Z Flip سامسونگ تا این حد می دانیم که این دستگاه احتمالا به تراشه پرچمدار جدید شرکت کوالکام مجهز می شود. این محصول مجهز به باتری 3300 میلی آمپر ساعتی بوده و از قابلیت شارژ سریع 15 واتی نیز پشتیبانی می کند. متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری درباره Z فلیپ منتشر نشده اما به طور قطع با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن، شاهد انتشار اخبار جدیدی خواهیم بود.

شرکت موتورولا گوشی انعطاف پذیر Razr را با قیمت 1500 دلار روانه بازار می کند. بنابراین اگر اطلاعات فوق صحت داشته باشند، طبیعی است که اغلب افراد به سمت خرید گوشی Z فلیپ گرایش پیدا کنند. البته باید چند هفته دیگر صبر کرد تا دید عاقبت نبرد بین گوشی های تاشوی موتورولا و سامسونگ در نهایت چه می شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع