سرورهای واتساپ در بسیاری از نقاط جهان از دسترس خارج شدند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

رسانه تک تایمز – سرورهای واتساپ در بسیاری از نقاط جهان با مشکل مواجه شده اند. به نظر می رسد شمار بالایی از کاربران قادر به ارسال تصاویر، ویدیو و فایل توسط واتس آپ نیستند.

شاید از چند ساعت پیش با مشکل عدم امکان ارسال عکس، ویدیو، آهنگ، فایل و حتی استیکر توسط پیام رسان واتساپ روبه‌رو شده باشید. باید بگوییم شما تنها نیستید؛ چرا که بسیاری از کاربران در سراسر جهان با چنین مشکلی دست و پنجه نرم و می کنند. به نظر می رسد سرورهای مدیا واتساپ در بسیاری از نقاط جهان از دسترس خارج شده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی Downdetector، واتساپ تقریبا از 2 ساعت پیش با مشکلاتی مواجه شده است. برخی کاربران این پیام رسان خبر از عدم امکان ارسال هرگونه فایل مدیا توسط آن داده اند و همچنین اعلام کرده اند که استاتوس واتساپ نیز به درستی کار نمی کند. کاربران در بسیاری از نقاط جهان مانند لندن با این مشکل مواجه شده اند. به نظر می رسد شماری از کاربران ایرانی نیز قادر به ارسال فایل های مدیا توسط واتس آپ نیستند.

واتساپ غیرفعال

در حال حاضر واتساپ نسبت به این مشکل و از دسترس خارج شدن سرورهای مدیا واکنشی از خود نشان نداده است. انتظار می رود در صورت عدم رفع این مشکل در چندین ساعت آینده، شاهد واکنش رسمی از سوی آن باشیم.

آیا پیام رسان واتساپ برای شما دچار مشکل شده و نمی توانید توسط آن فایل های مدیا ارسال کنید؟ در صورتی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، آن را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

بروزرسانی:

بر اساس جدیدترین گزارش های منتشر شده، هم اکنون این مشکل برطرف شده و کاربران می توانند همانند گذشته از این پیام رسان استفاده کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع