حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

رنجرور ولار با تیونینگ منهارت رونمایی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت لندرور اولین‌بار در سال ۲۰۱۸، شاسی‌بلند اندازه‌متوسط رنجرور ولار را عرضه کرد. پس ‌از یک سال، مدلی پرفورمنس از این خودرو لوکس با کد SVAutobiography معرفی شد. رنجرور ولار SVAutobiography از پیشرانه‌ی پنج‌لیتری V8 سوپرشارژ با قدرت ۵۵۰ اسب‌بخار و گشتاور ۶۸۰ نیوتن‌متر بهره می‌برد و صفر‌تا‌صد کیلومتر‌بر‌ساعت این خودرو ۴/۳ ثانیه طول می‌کشد و سرعت نهایی‌اش ۲۷۴ کیلومتر‌برساعت است.

مقاله‌ی مرتبط:

این خودرو رنجرور با تیونینگ منهارت، ۵۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشتری تولید می‌کند. این موضوع به‌لطف برنامه‌ریزی مجدد ECU حاصل شده و به پرفورمنس خودرو افزوده است؛ هرچند منهارت زمان سرعت‌گیری محصول جدید را اعلام نکرده است.

رنجرور ولار اتوبیوگرافی تیونینگ منهارت

در ادامه بخوانید:

این تیونر آلمانی تغییراتی را در سامانه‌ی اگزوز اعمال کرده است تا سمفونی موتور پنج‌لیتری سوپرشارژ به‌خوبی شنیده شود. به‌علاوه، رینگ‌های OEM قبلی با نمونه‌های ۲۳ اینچی منهارت با رنگ مشکی جایگزین شده است که ترکیب مناسبی با تریم مشکی بدنه ایجاد می‌کند. طرح‌های کناری نیز که یادآور خودروهای کلاسیک ۱۹۸۰ است، به جذابیت این محصول اضافه می‌کند.

منهارت تغییرات بیشتری برای محصول خود اعمال نکرده است. شاسی و ترمز‌های این مدل بدون تغییر باقی مانده و فضای شیک داخل خودرو نیز تغییر نکرده است؛ ولی منهارت به ‌سفارش مشتری، می‌تواند این سه آیتم را ارتقا دهد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع