ریست شدن نرم‌افزارهای پیش‌فرض با هر بار خاموش شدن دستگاه در iOS 14

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
به نظر می‌رسد که نرم‌افزار پیش‌فرض تعریف شده برای مرورگر اینترنت و ایمیل در iOS 14 پس از هر بار خاموش و روشن شدن دستگاه دوباره به نسخه اصلی تعریف‌ شده برمی‌گردد.
 
به گزارش تک تایمز از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gsmarena، یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های سیستم ‌عامل iOS 14 که کاربران برای مدت‌ها درخواست ارائه آن را داشتند این است که طرفداران این سیستم‌ عامل محبوب بالاخره می‌توانند نرم‌افزار پیش‌فرض مرورگر و ایمیل خود را در این نسخه تعریف کنند.
 
 

با این ‌حال تنها مدت کوتاهی از عمر رسمی  سیستم ‌عامل iOS 14 روی دستگاه‌های هوشمند کاربران آیفون‌ها می‌گذرد و در همین مدت محدود و کوتاه یکی از اصلی‌ترین باگ‌های این نسخه از سیستم‌ عامل محبوب اپل که در رابطه با همین قابلیت است، کشف شده است.
 
به ‌این‌ ترتیب هر بار که باتری همراه هوشمند شما خالی شود و بعد از شارژ مجدد آن بخواهید همراه هوشمند خود را از نو روشن کنید، باید دوباره برای تنظیم نرم‌افزار پیش‌فرض خود به بخش تنظیمات رفته و مرورگر اینترنت یا نرم‌افزار ایمیل موردنظرتان را جایگزین سافاری و نرم‌افزار ایمیل کنید.
 
البته به نظر می‌رسد که این مشکل به‌محض عرضه ساخت جدید iOS 14 برطرف خواهد شد، اما فعلا مجبور هستید بعد از خاموش و روشن کردن دستگاهتان نرم‌افزار پیش‌فرض موردنظرتان را از نو انتخاب کنید.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن