حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

تغییر زمینه سرمایه‌گذاری کمپانی‌های آی‌تی در پی شیوع کرونا

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
تحلیل‌های انجام‌شده در دوران شیوع کرونا حکایت از آن دارد که سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌های بزرگ فناوری در این بازه زمانی به سمت فناوری ابری و جمع‌آوری بازخورد سیستماتیک از کارمندان تغییر کرده است.
 
به گزارش تک تایمز از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی zdnet، گزارش‌های به‌دست آمده از مراکز تحلیلی PwC و Qualtrics حاکی از آن است که بسیاری از مدیران ارشد در زمینهٔ فناوری، سرمایه‌گذاری‌های خود در زمینه‌های مرتبط با فناوری‌های ابری و ابزارهایی برای جمع‌آوری بازخورد از تجارت کارمندان را افزایش داده‌اند.
 
این مطالعه شامل بیش از 200 مدیر ارشد اجرایی، مدیر فنی و مدیر فناوری در کمپانی‌های با حداقل 1000 کارمند بود.
این تحلیلگران همچنین مدیران یاد شده را بر اساس میزان سرمایه‌گذاری‌شان روی پروژه‌های فناوری برای پشتیبانی از یک نیروی کار توزیع‌شده طبقه‌بندی کردند.
 
 
 
اطلاعات به‌دست ‌آمده از PwC و Qualtrics همچنین حاکی از آن است که دپارتمان‌های فناوری اطلاعات ابرقهرمانان خاموش دوران همه‌گیری کرونا در زمینهٔ امکان انجام دورکاری بوده‌اند.
طبقه‌بندی آنها نشان داد که سازمان‌های پیشرو در زمینهٔ فناوری، به میزان چشمگیری روی امنیت و حریم خصوصی، فناوری‌های ابری و تجربه کارمند و مشتری سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
سرمایه‌گذاری در زمینهٔ مشارکت و تجربه برای حفظ رشد درآمد و همچنین فرهنگ ‌سازمانی طراحی شده است.
 
سازمان‌های پیشرو همچنین سرمایه‌گذاری‌های خود در زمینهٔ بهره‌وری و ابزارهای همکاری را نیز افزایش داده‌اند.
علاوه بر این، حدود 94 درصد از سازمان‌های مورد بررسی اعلام کرده‌اند که بازخورد تجربه کارمندان از فناوری را با معیارهای عملیانی نظیر آمار جمعیتی، استفاده از نرم‌افزار و تعداد بلیت‌های فناوری ارسال شده می‌سنجند.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر