حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

شیوع کرونا فروشگاه‌های اپل در کالیفرنیا را تعطیل کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


شرکت اپل در پی افزایش شیوع ویروس کرونا در کالیفرنیا، همه فروشگاه‌هایش در این ایالت را موقتا تعطیل کرد.

به گزارش ایتن از ایسنا، این شرکت فناوری مستقر در کوپرتینوی کالیفرنیا روز شنبه در وب سایتش اعلام کرد که همه ۳۵ مکان فروشی که در سراسر این ایالت دارد را تعطیل می‌کند. این شرکت روز جمعه اعلام کرده بود که فروشگاه‌هایش در لس آنجلس را تعطیل خواهد کرد. اما اکنون تعطیلی فروشگاه‌های اپل شامل مناطق بزرگی نظیر خلیج سانفرانسیسکو می‌شود.

اپل تاریخ بازگشایی فروشگاه‌هایش را اعلام نکرد. این تعطیلی در بحبوحه فصل خرید تعطیلات روی داده است. این شرکت آمریکایی درآمد سه ماهه بالای ۱۰۰ میلیارد دلار از فروش آیفون ۱۲، مدل‌های جدید آی پد و اپل واچ در سه ماهه جاری را پیش بینی کرده بود.

کالیفرنیا در هفته‌های اخیر به کانون شیوع ویروس کرونا در آمریکا تبدیل شده و موارد ابتلا در این ایالت روز شنبه از مرز ۱.۸ میلیون نفر عبور کرد و ۴۳ هزار و ۶۰۸ مورد ابتلای جدید و ۲۷۲ قربانی اعلام شد و مجموع آمار قربانیان به ۲۲ هزار و ۴۳۲ نفر رسید.

این اقدام شامل فروشگاه‌های اپل در دفاترش در سیلیکون ولی است و بزرگترین تعطیلی یکپارچه فروشگاه‌های این شرکت از زمان شیوع ویروس کرونا در مارس به شمار می رود.

اپل در ماههای اخیر عمده ۲۷۰ شعبه آمریکایی خود را بازگشایی کرده بود اما اکثر این فروشگاه‌ها تنها به صورت وقت قبلی مشتری می پذیرفتند. فروشگاه‌های این شرکت که همچنان فعال هستند دکور داخلی را تغییر داده اند و دیوار شیشه‌ای در باجه های پذیرش مشتری نصب کرده اند و پاسخگوی مشتریانی هستند که به دنبال خرید یا تعمیر دستگاهشان هستند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، همچنین سازنده آیفون فروشگاه‌هایش در مکزیک و برزیل را با توجه به افزایش شیوع بیماری در هر دو کشور موقتا تعطیل خواهد کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر