حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ از قلم لمسی پشتیبانی می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

چندی پیش، خبری در تک تایمز منتشر شد که سامسونگ می‌خواهد برخی از امکانات محبوب سری گلکسی نوت را به محصولات دیگر خود اضافه کند. پس‌از‌آن، شایعات بسیاری در فضای مجازی منتشر شدند که احتمالا منظور از ویژگی محبوب قلم لمسی است. شایعات در حالی منتشر شده بود که برخی از رسانه‌ها و افشاگران معروف برخورداری گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم لمسی را تأیید کردند. درحالی‌که اضافه‌شدن ویژگی قلم لمسی به حداقل یکی از مدل‌های سری گلکسی اس می‌تواند به فروش هرچه‌بهتر آن محصول در بازار کمک ویژه‌ای کند، این نکته را باید مدنظر گرفت که آینده‌ی سری گلکسی نوت نیز به‌خطر خواهد افتاد.

سران سامسونگ از عرضه‌ی نسل جدیدی از سری گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ خبر می‌دهند؛ اما برخورداری از قلم لمسی مهم‌ترین ویژگی سری گلکسی نوت است که آن را از محصولات دیگر سامسونگ متمایز می‌کند. بااین‌حال، برخی از رسانه‌ها معتقد هستند تغییرات اساسی در سری گلکسی نوت رخ خواهد داد و حتی امکان دارد سری گلکسی نوت و زد با یکدیگر ادغام شوند. بااین‌همه، گزارشی منتشر شده است که گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم لمسی استفاده خواهد کرد. کمیسیون فدرال ارتباطات ایالات متحده (سازمان FCC) اخیرا فهرستی به وب‌سایتش اضافه کرده است که اطلاعاتی از محصولات تأیید‌شده برای ورود به بازار آمریکا را به‌همراه دارد.

در فهرست سازمان FCC اطلاعات گوشی هوشمند گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ با شماره‌مدل SMG998B قرار دارد که علاوه‌بر اشاره به برخی از ویژگی‌های سخت‌افزاری آن، سازگاری با قلم لمسی نیز تأیید می‌شود. در میان توضیحات، حتی به نحوه‌ی استفاده از قلم لمسی نیز اشاره شده است که دو حالت امکان کلیک‌کردن به‌جای لمس صفحه‌نمایش و حالت شناور را شامل می‌شود.

در ادامه بخوانید:

اطلاعات ثبت‌شده به‌معنی عرضه‌ی گلکسی اس ۲۱ اولترا به‌همراه قلم لمسی نخواهد بود. درواقع، ممکن است سامسونگ قلم لمسی را جداگانه درکنار پرچم‌دارش عرضه کند تا کاربران بتوانند قلم لمسی را در‌صورت تمایل بخرند. حتی امکان عرضه‌ی گلکسی اس ۲۱ اولترا به‌همراه قلم لمسی در بسته‌ای ویژه و به‌صورت محدود نیز وجود خواهد داشت. از دیگر اطلاعات موجود در فهرست سازمان FCC می‌توان به برخورداری گلکسی اس ۲۱ اولترا از تراشه‌ی NFC، پشتیبانی از UWB، امکان شارژ بی‌سیم و سازگاری با ارتباطات Wi-Fi 6E اشاره کرد.

انتظار می‌رود سامسونگ ۱۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (۲۵ دی ۹۹) مراسمی آنلاین برگزار و محصولات جدیدش، ازجمله سری گلکسی اس ۲۱ را معرفی کند. با‌این‌حساب، تا زمان برگزاری رویداد باید صبر کنیم و ببینیم شرکت کره‌ای چه شگفتانه‌هایی برایمان تدارک دیده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر