حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

انتشار نسخه پایدار MIUI 12.5 در اواخر فوریه ۲۰۲۱

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

در اوایل این ماه، شیائومی عرضه نسخه MIUI یعنی MIUI 12.5 را تأیید کرد. اکنون، برخی از جزئیات مربوط به نسخه بتا و جدول زمانی انتشار نسخه پایدار و نسخه واسطه (x.5) در دسترس قرار گرفته است.

طبق یک پست در تلگرام، نسخه پایدار MIUI 12.5 به‌زودی در اواخر فوریه سال ۲۰۲۱ در چین عرضه می‌شود. این اطلاعات در کانال Xiaomi MIUI Turkey ارسال شده است. در این پست همچنین ذکر شده است که هیچ برنامه‌ای برای عرضه یک نسخه بتا حداقل تا پایان سال ۲۰۲۰ وجود ندارد.

MIUI 12.5 نسخه‌ای با چند تغییر کم نسبت به MIUI 12 که در آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد، است. در گذشته، نسخه‌های ۱۱٫۵، ۱۰٫۵ و ۹٫۵ به‌طور مشابه تغییرات قابل توجهی ایجاد نکرده‌اند. این به معنی آن است که شیائومی برای چنین نسخه‌هایی تغییرات را ساده نگه می‌دارد و از آن برای آماده شدن برای تغییرات بزرگ رابط کاربری بعدی استفاده می‌کند.

MIUI

انتظار می‌رود نسخه بعدی MIUI دارای یک حالت دسک‌تاپ جدید مانند Samsung DeX باشد

این پست گفته است که این تأخیر به دلیل زمان تعطیلات در چین است. در تأیید عرضه MIUI 12.5، گفته شده بود که این شرکت برنامه‌های هفتگی Beta Builds را به حالت تعلیق در می‌آورد. درصورتی که نمی‌دانید، عرضه نسخه‌های جدید رابط کاربری شیائومی به‌طور کلی با انتشار نسخه‌های بتا شروع می‌شود و این نسخه‌ها فقط برای تعداد کمی از کاربران منتشر می‌شود.

بعد از گذشت مدتی و قبل از انتشار نسخه پایدار، نسخه بتا در دسترس همه کاربران قرار می‌گیرد. به هر حال، انتظار می‌رود نسخه بعدی MIUI دارای یک حالت دسک‌تاپ جدید (مانند Samsung DeX)، انیمیشن‌های اصلاح‌شده و همچنین تغییراتی در حریم خصوصی باشد. در صورت صحت گزارش، بسته بتای خصوصی در ژانویه ۲۰۲۱ منتشر می‌شود و اگر کاربری در جایی غیر از چین هستید، انتظار نداشته باشید که نسخه پایدار در زمانی پیش از پایان نیمه اول سال ۲۰۲۱ در دسترستان قرار گیرد.

با این اوصاف، ما همچنین نمی‌توانیم احتمال انتشار رابط کاربری جدید شیائومی را در هنگام معرفی شیائومی می ۱۱ رد کنیم. در روزهای آینده باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر