Palworld پچ 0.1.50 را منتشر می کند و این پچ بزرگ است، اما آیا سیوهای Xbox مشکل بزرگ تری دارند؟ – خبر اسفند ۱۴۰۲

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات در اسفند ۱۴۰۲

توسعه دهندگان Palworld همچنان به ریختن قلب و روح خود برای موفقیت عظیم غافلگیرکننده ادامه می دهند و امروز به نقطه عطف انتشار 0.1.5 رسیده اند.

ارسال در X آنها مجموعه بزرگی از پچ یادداشت‌ها را معرفی کردند که بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کنند، اما همچنین، دقیقاً در پایین آن گفتند که در حال بررسی یک مشکل بالقوه جدی فقط Xbox هستند که برخی از افراد آن را تجربه کرده‌اند و می‌گویند: «ما در حال حاضر روی یک مشکل کار می‌کنیم. جایی که ذخیره خودکار در نسخه های Xbox و Xbox Game Pass ناموفق است. ما انتظار داریم که این مشکل در به‌روزرسانی آینده حل شود.»

همانطور که قبلاً نسخه Steam منتشر شده است، اما نسخه Xbox 1 “به محض آماده شدن” دنبال خواهد شد که منجر به ناامیدی جزئی بیشتر برای کسانی می شود که ممکن است بازی را به صورت رایگان در Game Pass انجام دهند.

یکی از بزرگترین نکات برجسته شاید یک اصلاح کوچک کیفیت زندگی باشد. اکنون می توان دکمه Work را تغییر داد تا به جای تکرار ضربه زدن، به کار مداوم اجازه دهد. کلید F ما از شما تشکر می کند Palworld.

پچ یادداشت ها و نکات برجسته Palworld 0.1.5.0

رفع عمده

· پشتیبان گیری از داده های ذخیره شده در صفحه انتخاب جهان

・مسئله انباشته شدن داده های غیر ضروری در داده های ذخیره شده حل شد

انجمن صنفی

・مشخصات اصلاح شده برای اینکه اعضای انجمن در صورت عدم ورود به سیستم حذف شوند

مشکلات بازیکن

・ تغییر عملکرد فشار طولانی در حین انجام وظایف پخش کننده برای اجازه دادن به کار مداوم با یک بار فشار دادن دکمه کار (این در تنظیمات گزینه ها قابل تغییر است)

・ رفع مشکلی که سواری در مناطق شکار ممنوع منجر به جرم نمی شود

・ بهبود دقت تعامل با اشیاء مجاور

دوستان

・تغییر مشخصات به گونه ای

・مشکلی را تصحیح کرد تا به دوستان رتبه 1 یا بالاتر اجازه دهد به عنوان مواد متمرکز انتخاب شوند (دوستان با رتبه بالاتر هنگام متمرکز امتیاز بیشتری کسب می کنند)

・رفع اشکالی که در آن اگر تعداد زیادی امتیاز تجربه به دست می آمد و سطح به 50 به یکباره افزایش می یافت، دوستان هیچ مهارت فعالی را یاد نمی گرفتند.

・مشکلی را کاهش داد که در آن استفاده از مهارت شریک Mossanda “Grenadier Panda” بر روی رئیس سیاه چال باعث گیر کردن رئیس در دیوارها می شد.

مسائل پایه

・ رفع مشکلی که در آن Pals پایه در بالای سایت ورود و غیره گیر می کرد.

・اقدامات اضافه شده برای جلوگیری از مشکلی که در آن دوستان پایه سرگردان می شوند و در مرز منطقه پایگاه گیر می کنند

・ مشکلی که در آن دوستان در پایگاه به طور مکرر در شروع کارهای حمل و نقل گیر می کردند و نماد لامپ ها بارها و بارها ظاهر می شد برطرف شد.

・اقدامات اضافه شده برای جلوگیری از گیر افتادن دوستان پایه در مزرعه روی پشت بام

・ مشکلی که در آن هنگام راه‌اندازی مجدد سرور در سرور اختصاصی، دوستان کاری در فضای احضار Palbox گیر می‌کردند، برطرف شد.

・اولویت کار پیش‌فرض Pals پایه را تنظیم کرد (Anubis کار دستی را در اولویت قرار می‌دهد)

محدودیت های ساختمانی برای پله ها و سقف های مثلثی به طور قابل توجهی کاهش یافته است

・ رفع مشکلی که در آن زمانی که دوستان در پایگاه از مهارت‌های فعال خاصی استفاده می‌کردند، صدا در یک حلقه بی‌نهایت پخش می‌شد.

・مشخصات به گونه ای تغییر کرد که همه تغییرات دمای محیط جمع شوند (اگر 4 آتشفشان را در کنار هم قرار دهید، محیط اطراف دمای یک آتشفشان خواهد داشت)

· اجرای سبک کار “آرامش” روی پایه مانیتورینگ

تنظیم تعادل

・به طور قابل توجهی قدرت استخراج برای مهارت های شریک Digtoise تقویت شده است

・قیمت فروش غیرعادی بالای ناخن را رفع کرد

・تعداد افسران پلیسی که هنگام ارتکاب جرم ظاهر می شوند به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

· افکت شوک الکتریکی به کمان پولادی Free Pal Alliance اضافه شده است

・ تنظیم فاصله پرواز Sphere Launcher و Scatter Sphere Launcher.

・مقدار بازیابی ارزش SAN چشمه های آب گرم با کیفیت بالا را افزایش داد

دیگران

・ مشکلی که در آن یادداشت روز 5 قرار داده نشده بود، برطرف شد

· رفع بسیاری از اشکالات جزئی

· اقدامات بهبود یافته در برابر تقلب

*در حال حاضر روی مشکلی کار می‌کنیم که ذخیره خودکار در نسخه‌های Xbox و Xbox Game Pass انجام نمی‌شود. ما انتظار داریم که این مشکل در یک به روز رسانی آینده حل شود.

اخبار بیشتر Palworld که ممکن است دوست داشته باشید:

پل مک نالی

ویرایشگر بازی

پل مک‌نالی از زمانی که والدینش برای او Mattel Intellivision در سال 1980 خریدند، با کنسول‌ها و رایانه‌ها کار می‌کرد. او از دهه 1990 یک روزنامه‌نگار برجسته بازی بود و بیش از یک دهه را به‌عنوان سردبیر بازی‌های ویدیویی و مجلات رایانه‌ای مبتنی بر چاپ محبوب، از جمله بازار، گذراند. عنوان پیشرو پلی استیشن منتشر شده توسط IDG Media. او که مدتی را به‌عنوان رئیس ارتباطات در یک باشگاه ورزشی حرفه‌ای گذرانده بود و برای موسسات خیریه برجسته مانند National Literacy Trust کار می‌کرد، در سال 2020 به‌عنوان مدیر مسئول وب‌سایت‌های بزرگ فناوری مستقر در ایالات متحده بازگشت. محتوای GamePro، مجله رسمی PlayStation استرالیا، PlayStation Pro، Amiga Action، Mega Action، ST Action، GQ، Loaded و The Mirror. او همچنین میزبان پنل‌هایی در کنوانسیون‌های بازی‌های قدیمی بوده است و می‌توان او را به‌طور مرتب در پادکست‌های بازی و نمایش‌های Twitch مهمان یافت. او وسواس زیادی به چاپ سه بعدی دارد و در گذشته با چندین برند بزرگ برای تولید محتوا کار کرده است. این باور که خواننده واقعاً شایسته لذت بردن از مطالبی است که می‌خواند، بخش بزرگی از اخلاق پل در مورد روزنامه‌نگاری بازی است و سایت‌هایی را که کار می‌کند ارتقا می‌دهد. بالاتر از حد معمول به X برسید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.