Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را همین حالا با 30 دلار دریافت کنید – خبر اسفند ۱۴۰۲

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات در اسفند ۱۴۰۲

Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را با قیمت 30 دلار در فروش دریافت کنید.

StackSocial

مدیریت پروژه جزء اصلی هر کسب و کار موفقی است. در حالی که اطمینان از داشتن بهترین پرسنل برای نظارت بر عملیات تا حد امکان به نفع شماست، همچنین ایمن سازی یک نرم افزار تایید شده و توانمند که می تواند تا حد امکان عملیات را برای به حداکثر رساندن کارایی و بهره وری ساده کند.

نمونه ای از این نرم افزارها Microsoft Visio 2021 Pro یا Microsoft Project 2021 Pro است. این مجموعه‌های افزایش بهره‌وری می‌توانند برای هر حرفه‌ای با رایانه شخصی یا دستگاه ویندوز ارزشمند باشند و اکنون تنها با قیمت 30 دلار به فروش می‌رسند.

Visio مایکروسافت یک ابزار مدیریت پروژه با ابزارهای نمودارسازی عالی، از جمله نمودارهای جریان، نمودارهای سازمانی، طوفان فکری و نمودارهای شبکه است. اکوسیستم محتوای آنلاین Visio دارای بیش از 250000 شکل برای انتخاب در هنگام ترسیم نمودار است و می تواند نمودارهای سازمانی را از Excel، Microsoft Entra ID و Exchange ایجاد کند.

در همین حال، پروژه مایکروسافت با انواع ویژگی ها و قابلیت های مفید ارائه می شود. الگوهای از پیش ساخته شده آن به مدیریت پروژه شما از همان ابتدای کمپین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که به خوبی سازماندهی شده است و به هر منطقه ای که نیاز به توجه دارد توجه می کند. می تواند با Project Online و Project Server برای همکاری و اشتراک گذاری آسان تر با اعضای تیم همگام شود.

از جمله جذاب‌ترین ویژگی‌های Project Professional، پشتیبانی آن از ارسال و ردیابی جدول زمانی برای کارهای پروژه و غیر پروژه است. همچنین می‌تواند سناریوهای what-if را اجرا کند تا به تعیین اینکه آیا تکالیف به روشی ایده‌آل ساخته شده‌اند یا خیر.

حتی می‌تواند نمایش‌های بصری برنامه‌های پیچیده با جدول‌های زمانی مختلف ایجاد کند، که می‌تواند به تیم شما کمک کند تا دیدی جامع از عملیات و جهت کلی خود داشته باشد. همچنین از کانال های خدمات طولانی مدت یا LTSC پشتیبانی می کند و با Office LTSC و Office 2021 سازگار است.

هر دو مجوز مادام العمر ابزارهای جامع مدیریت پروژه مایکروسافت، دانلودهای یکباره مناسب برای یک دستگاه ویندوزی هستند. پس از خرید، کاربران دسترسی فوری و پشتیبانی رایگان مشتری خواهند داشت.

با کمک مجموعه های دارای رتبه برتر مایکروسافت، پروژه های حرفه ای را کارآمدتر انجام دهید.

Microsoft Project 2021 Professional برای رایانه شخصی یا Microsoft Visio 2021 Professional برای ویندوز را تنها با قیمت 30 دلار و فقط برای مدت زمان محدود در فروش دریافت کنید. بدون نیاز به کوپن (همچنین می توانید مایکروسافت 365 را هم اکنون با تخفیف دریافت کنید.)

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.