Fortnite Titan Hand – رویداد زنده چه زمانی است؟ – خبر اسفند ۱۴۰۲

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات در اسفند ۱۴۰۲

مدتی است که می دانیم فصل 2 فصل 5 فورتنایت قرار است حول محور اساطیر یونانی باشد و به نظر می رسد که همه چیز در شرف پایان است.

مطابق با افشا کننده مورد علاقه ما Fortnite ShiinaBR به نظر می رسد احتمال دارد که دست تیتان فردا (شنبه 2 مارس) از دهانه ای که در یکی از زمان های بعدی ظاهر شده است، تخم ریزی کند.

  • -۱ بعدازظهر به وقت شرقی (۶ بعد از ظهر UTC)
  • 2 بعدازظهر به وقت شرقی (7 بعد از ظهر UTC)

اگر می‌خواهید خودتان دست را ردیابی کنید، نگاهی به FortTracker در X بیندازید که هر بار پست می کند هر اتفاق جدیدی می افتد، تا بتوانید وارد بازی شوید و خودتان بروید و ببینید چه خبر است.

کل بازی Titan Hand فقط یک رویداد کوچک است، ما هیچ کنسرت لیدی گاگا یا هیچ چیز دیگری برای پایان فصل نداریم، اما ممکن است بخواهید نیم ساعت جلوتر از برنامه در بازی باشید تا مطمئن شوید. اجتناب از هر گونه مشکل صف در صورت بروز آنها.

اگر همه چیز همانطور که ما انتظار داریم اتفاق بیفتد، به زودی پس از آن، خود را در فصل جدید یونانی خواهیم دید، با بسیاری از آیتم ها و مصنوعات جالب جدید در بازی، برخی از آنها برای چیزی که به نظر می رسد داده کاوی شده اند. ماه‌ها در حال حاضر، بنابراین شگفتی‌های زیادی باقی نمانده است، اما هنوز هم دیدن آن در بازی مناسب خواهد بود، نه یک اسکرین شات دانه‌دار در حساب X یک افشاگر.

با این حال، هنوز باید منتظر شگفتی‌هایی در این راه باشیم، اما اگر تا این حد به فصل 2 نزدیک باشیم، احتمالاً چند دقیقه با اولین لو رفتن از فصل 3 فاصله داریم زیرا چرخه اجتناب‌ناپذیر یک بار دیگر از راه خواهد رسید.

پل مک نالی

ویرایشگر بازی

پل مک‌نالی از زمانی که والدینش برای او Mattel Intellivision در سال 1980 خریدند، با کنسول‌ها و رایانه‌ها کار می‌کرد. او از دهه 1990 یک روزنامه‌نگار برجسته بازی بود و بیش از یک دهه را به‌عنوان سردبیر بازی‌های ویدیویی و مجلات رایانه‌ای مبتنی بر چاپ محبوب، از جمله بازار، گذراند. عنوان پیشرو پلی استیشن منتشر شده توسط IDG Media. او که مدتی را به‌عنوان رئیس ارتباطات در یک باشگاه ورزشی حرفه‌ای گذرانده بود و برای موسسات خیریه برجسته مانند National Literacy Trust کار می‌کرد، در سال 2020 به‌عنوان مدیر مسئول وب‌سایت‌های بزرگ فناوری مستقر در ایالات متحده بازگشت. محتوای GamePro، مجله رسمی PlayStation استرالیا، PlayStation Pro، Amiga Action، Mega Action، ST Action، GQ، Loaded و The Mirror. او همچنین میزبان پنل‌هایی در کنوانسیون‌های بازی‌های قدیمی بوده است و می‌توان او را به‌طور مرتب در پادکست‌های بازی و نمایش‌های Twitch مهمان یافت. او وسواس زیادی به چاپ سه بعدی دارد و در گذشته با چندین برند بزرگ برای تولید محتوا کار کرده است. این باور که خواننده واقعاً شایسته لذت بردن از مطالبی است که می‌خواند، بخش بزرگی از اخلاق پل در مورد روزنامه‌نگاری بازی است و سایت‌هایی را که کار می‌کند ارتقا می‌دهد. بالاتر از حد معمول به X برسید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.