حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

طراحی فیس‌‌بوک جدید به‌ زودی عرضه می‌‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
کمپانی فیس‌بوک رابط کاربری جدید نسخه دسکتاپ خود به نام «فیس‌بوک جدید» را برای برخی از کاربران منتشر کرده است.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از  engadget، فیس‌بوک در سال گذشته میلادی قول داد که رابطه کاربری نسخه دسک‌تاپ فیس‌بوک را تمیزتر و سریع بکند. هم‌اکنون به نظر می‌رسد که این کمپانی به قول و قرارهای خود عمل کرده و این نسخه را برای کاربران عرضه کرده است.
 
البته این قابلیت هنوز در مرحله تست قرار دارد و برخی از کاربران به‌صورت رندم این شانس را دارند که رابط کاربری جدید فیس‌بوک را امتحان کنند. اگر شما هم از آن دسته از کاربران باشید، پاپ آپی برایتان نمایش داده می‌شود و از شما در رابطه با تمایلتان برای تست «فیس‌بوک جدید» سوال می‌کند.
 
 
 
تصویر پس‌زمینه در این رابط کاربری جدید به‌هم‌ریختگی کمتری دارد و رنگ‌ها در آن شفاف‌تر و روشن‌تر هستند. گزارش‌های به‌دست‌آمده از CNET حاکی از آن است که این رابط کاربری جدید که فیس‌بوک از آن تحت عنوان «فیس‌بوک جدید» یاد کرده است از قابلیت حالت تاریک پشتیبانی می‌کند که به گفته کاربران یکی از بهترین ویژگی‌های این تغییر جدید است.
 
افراد تست کننده می‌توانند بازخورد خود در رابطه با این رابط کاربری جدید را به فیس‌بوک گزارش کنند و از این طریق به این کمپانی در جهت بهبود آن و رفع باگ‌ها کمک کنند. علاوه بر این آن‌ها در صورت عدم تمایل می‌توانند تا زمان عرضه نهایی این رابط کاربری از نسخه فعلی فیس‌بوک استفاده کنند.
 
بنابر ادعاهای CNET کمپانی فیس‌بوک تصمیم دارد تا قبل از شروع فصل بهار این رابط کاربری را برای کاربران بیشتری عرضه کند.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع